Bilgin Yumurcaklar Eğitim Seti (48-66 AY)

Bilgin Yumurcaklar eğitim setinizde, Çoklu Zeka Kuramı'na uygun matematiksel, görsel, bedensel, müziksel, içsel, kişilerarası, doğal ve sözel alanlarda çocuklarımızı geliştirmeyi, hedefleyen, birçok farklı çalışma ortaya koyduk. Bir eğitimci için çocuğun ilgisinin, en çok hangi alanda uyarıldığını farketmek, gelişimin, desteklenmesi adına oldukça önemlidir.

Kitaplarımızda bulabileceğiniz bir diğer yenilik de, muhakeme ve algılama yeteneğini geliştirdiği bilinen satrancın, temel olarak ve çocukların düzeyine uygun, eğlenceli şekilde sunulmuş olmasıdır.

Yazarlar: Tuba Bozcan - Mehmet Bozcan
Editör: Yrd. Doç. Dr. Murat Aşıcı
Rehberlik ve Gelişim Uzmanı: Psikolog Yusuf Bilge

YENi PROGRAMA UYGUN
  • Her biri 32 sayfa
  • Tam 16 Kitap
  • 1.Hamur kağıt
  • 24cm X 31cm ebadında
firefox

firefoxMEB tarafından planlanması öngörülen hedefler ve kazandırılması beklenen davranışlar, çok ayrıntılı ve çeşitli etkinlikler uygulanarak öğretmene büyük kolaylık sağlamıştır. Bu amaçla özellikle psikomotor alanında davranış kazandırmaya yönelik pek çok uygulama oyun şeklinde setimizde yer almaktadır. Böylece hangi etkinlik hangi davranışı kazandırır kaygısı büyük ölçüde azaltılmıştır.

Bu kitaplarla, ayrıca kavram ve destek kitaplarına ihtiyaç duymayacağınız şekilde tüm çalışmalar bütüncül bir yaklaşımla verilmiştir.

Unutmayalım ki bu kitap setimizle, "Bilgin Yumurcaklar", geleceğe farklı açılardan bakma ayrıcalığına sahip olacaktır.

Promosyonlar

Öğretmen kılavuzu
Günlük Plan
Yıllık Plan
Planlar CD'si
Gözlem Dosyası
Konuyu destekleyen 16 poster (he ay için 2 adet)
Boy ve kilo grafiği
Karne
Diploma
Kişisel isim etiketleri
"Kirli galoş", "Temiz galoş" çıkartmaları